Wydarzenia

18 października pojechaliśmy na wycieczkę do Pomerania Fun Park - Kołobrzeg. Po przyjeździe do Kołobrzegu, przy ładnej i słonecznej pogodzie i pod opieką przewodnika, przeszliśmy spacerem po mieście i wzdłuż plaży.

Następnie przejechaliśmy do Fun Park Pomerania na warsztaty edukacyjne o wikingach. Na terenie Parku znajduje się zrekonstruowana wioska wikingów - Trollborg. Jest to gród składający się z 10 chat, w których żyją i pracują „prawdziwi” wikingowie. Mogliśmy spróbować swoich sił w wyrabianiu ceramiki z gliny i innych  pracach ręcznych - motankach. Fun Park to największy park rozrywki na Pomorzu Zachodnim. Spędziliśmy tu czas na wspólnej zabawie. Korzystaliśmy z hali zabaw, przeróżnych drabinek i ślizgawek. Zmęczeni, ale bardzo radośni wróciliśmy wieczorem do domu. Wycieczka tak nam się podobała, że  z chęcią wrócilibyśmy tu wiosną.