Wydarzenia

W ostatnim tygodniu września podczas lekcji wychowania fizycznego uczniowie klas I-III ćwiczyli skoki na skakance.

To zabawy z lat dziecięcych naszych dziadków i rodziców. Można było przeskakiwać obunóż, jednonóż, lajkonikiem czy krzyżakiem – kto, jak potrafi. Były też zabawy grupowe np. w szczura. Po intensywnych ćwiczeniach nadszedł czas podsumowań – pani Maria Jedynasta wraz ze starszymi uczniami naszej szkoły zaprosili dzieci z klas I-III do pobijania rekordu w jak największej ilości skoków przez skakankę. Każde dziecko próbowało indywidualnie skakać przez skakankę, jak najdłużej. Na koniec „Tygodnia ze skakanką”, w dniu 28 września odbyło się podsumowanie – gdzie klasy rywalizowały wykonując różne zadania przy użyciu skakanek. Wszyscy spisali się na medal, a przede wszystkim dobrze się bawili!!!