Wydarzenia

W dniu 12.05.2018 r. przy słonecznej pogodzie i wspaniałych humorach z udziałem uczniów, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości odbył się XXII Rajd im. Bolesława Czwójdzińskiego.

Celem imprezy, jak co roku, była wspólna zabawa, rekreacja na świeżym powietrzu, promowanie zdrowego stylu życia, integracja poprzez udział w zabawachi konkurencjach. Już sam udział w rajdzie pieszym jak i rowerowym, przeżywane emocjei radość ze wspólnie spędzonego czasu przesądziły o jego powodzeniu. Po emocjach sportowych przyszedł czas na przygotowanie wspólnego ogniska, przy którym upiekliśmy pyszne kiełbaski. Po chwili wytchnienia chętni uczniowie mogli pochwalić się swoją wiedząi wziąć udział w konkursach wiedzowych dotyczących Puszczy Bukowej i patrona Szkoły Podstawowej Nr 28 - Bolesława Czwójdzińskiego. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. Podczas całej imprezy panowała bardzo miła atmosfera, pełna spontanicznych i często zabawnych sytuacji. Rajd był tak udany, że już uczniowie dopytują się, kiedy będzie następny!