Wydarzenia

Na zaproszenie III Liceum Ogólnokształcącego wzięliśmy udział w V edycji Gry terenowej pod hasłem „Znam Szczecin Dąbie”. Naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Chmura, Julia Grzybowska, Martyna Pawelec, Łukasz Kiłyk i Michał Walczak. 

Uczestnicy gry, czyli drużyny z poszczególnych szkół, musieli na podstawie mapy dotrzeć w odpowiednie miejsca na terenie Dąbia i wykonać określone zadania z zakresu matematyki, chemii, biologii, geografii, historii…

Zakres wiedzy i umiejętności był dość szeroki, zajęcie więc II miejsca uważamy za duży sukces. Ponadto czas spędzony na rozwiązywaniu zadań poszerzył i wzbogacił naszą wiedzę na temat przyrodniczych i krajoznawczych walorów Dąbia, a przede wszystkim był doskonałą zabawą. 

Dziękujemy organizatorom za świetne przygotowanie trasy i nagrody, które były wspaniałym uwieńczeniem naszego wysiłku.