Wydarzenia

11 listopada, czyli Święto Niepodległości, to jeden z najważniejszych dni dla każdego Polaka. 

W tym roku obchodzimy 99 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji, na zaproszenie Rady Osiedla, wzięliśmy udział w Marszu Niepodległości po naszym osiedlu. Na miejscu zbiórki każdy uczestnik otrzymał kotylion, a po wspólnym zdjęciu, ruszyliśmy ulicami naszego osiedla. Podczas marszu towarzyszyły nam pieśni żołnierskie i patriotyczne.

Przed siedzibą Rady Osiedla w Śmierdnicy powitali nas gospodarze, a uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótki rys historyczny tego, jakże doniosłego dla naszego narodu, święta. Następnie wszyscy uczestnicy marszu odśpiewali hymn państwowy. Potem nadszedł czas na żołnierką strawę, przy dźwiękach pieśni patriotycznych. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w marszu, Radzie Osiedla za zaproszenie i gościnę i zapraszamy wszystkich w przyszłym roku na obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.