Wydarzenia

Od niedawna drobne, niebieskie kwiatuszki – niezapominajki- stały się ze względu na swą nazwę  i urodę symbolem majowych zajęć i spotkań edukacyjnych w całym kraju.

Nasza szkoła również wykorzystała to święto, by urozmaicić tok kształcenia. W tym dniu w grach i zabawach uczestniczyli uczniowie klas 4, 5 i 6 SP 28. Na łące odbyły się zajęcia z języka polskiego (konkursy literackie, wiersze, zagadki), przyrody (edukacja proekologiczna), wf-u (rozgrywki sportowe) oraz edukacji kulturalnej (nauka piosenek, prace malarskie przy sztalugach i na chodniku).

Motywem przewodnim  wiosennego spotkania była niezapominajka.  Dzięki niej nasi podopieczni nabywali nowe umiejętności, a zarazem świetnie się bawili, spędzając czas na świeżym powietrzu. Dzieci przyniosły koce, pyszne ciasto i chłodne napoje. Atmosfera była wspaniała. Cieszy to, że uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawie i w różny sposób dawali wyraz swojemu zadowoleniu. Dziękujemy za zorganizowanie Święta Niezapominajki i aktywny udział we wszystkich  zajęciach.