Start
images/1_p.jpg

1. ZARZĄDZENIE NR 28/18 PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN
z dnia 16 stycznia 2018 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2018/2019 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych


Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

2. UCHWAŁA NR XXVIII/724/17 RADY MIASTA SZCZECIN
z dnia 28 marca 2017 r. w sprawie określenia kryteriów wraz z liczbą punktów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznego przedszkola, oddziału przedszkolnego w publicznej szkole podstawowej albo publicznej innej formy wychowania przedszkolnego 
prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów

 
 

 
Rekrutacja do klas pierwszych
 
 

Wydarzenia

Rok dla Niepodległej

W związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej”.

Spotkanie klas IV-tych ze sztuką

Teatr od najdawniejszych czasów pełni rolę kulturową i wychowawczą, dlatego też w naszej szkole uczniowie już od najmłodszych klas uczestniczą w spektaklach teatralnych.

100 uczestników marszu na 100-lecie Niepodległości…

Przypadek? Rzeczywiście 10.11.18r. na Osiedlowym Marszu Niepodległości było 100 uczestników - uczniów naszej szkoły i mieszkańców. Prezentowaliśmy się bardzo pięknie…

Godzina dla Twojej miejscowości

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu ze  Szkoły Podstawowej nr 28  w Szczecinie kolejny raz uczestniczyli w akcji społecznej  "Godzina dla  Twojej miejscowości ".

Porządki na cmentarzu w Jezierzycach…

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły porządkowali cmentarz w Jezierzycach. W tym roku w akcji wzięło udział 22 uczniów pod opieką nauczycielek.

Rajd Chryzantema

Członkowie szkolnego koła SKKT w pięknej jesiennej atmosferze ruszyli z Osiedla Bukowego, szlakiem czarnym następnie niebieskim, do Jeziora Szmaragdowego. 

Wycieczka klas piątych

18 października pojechaliśmy na wycieczkę do Pomerania Fun Park - Kołobrzeg. Po przyjeździe do Kołobrzegu, przy ładnej i słonecznej pogodzie i pod opieką przewodnika, przeszliśmy spacerem po mieście i wzdłuż plaży.

ODBLASKI „NIESTRASZKI"

Nastała jesień, dni są coraz krótsze i warto zadbać o swoje bezpieczeństwo.

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ

Ziemia – to nasza planeta, o która każdy powinien dbać. Niestety często ją zanieczyszczamy, dlatego też uczniowie klasy 2a w słoneczny, jesienny dzień postanowili zrobić porządek na terenie przy szkole.

Rowerowe popołudnie nad Miedwiem

Cieszymy się, że rowery wracają do łask, świadczy o tym obecność 18 uczniów na wyprawie rowerowej nad Jezioro Miedwie. 

POKAZ TAŃCA SZKOŁY TAŃCA „SZCZEPAN”

We wrześniu uczniowie klas I-III wzięli udział w spotkaniu z pracownikami szkoły tańca „Szczepan”, podczas którego poznali niektóre style taneczne.

SZKOLNY TYDZIEŃ ZE SKAKANKAMI

W ostatnim tygodniu września podczas lekcji wychowania fizycznego uczniowie klas I-III ćwiczyli skoki na skakance.