Start
images/1_p.jpg

Wydarzenia

Rowerowe popołudnie nad Miedwiem

Cieszymy się, że rowery wracają do łask, świadczy o tym obecność 18 uczniów na wyprawie rowerowej nad Jezioro Miedwie. 

POKAZ TAŃCA SZKOŁY TAŃCA „SZCZEPAN”

We wrześniu uczniowie klas I-III wzięli udział w spotkaniu z pracownikami szkoły tańca „Szczepan”, podczas którego poznali niektóre style taneczne.

SZKOLNY TYDZIEŃ ZE SKAKANKAMI

W ostatnim tygodniu września podczas lekcji wychowania fizycznego uczniowie klas I-III ćwiczyli skoki na skakance.

Rowerowe wyprawy ruszyły…

Naszą wyprawę rozpoczęliśmy tradycyjnie od udziału w XXIII Rajdzie im. Stanisława Grońskiego – wielkiego, znanego turysty, propagatora piękna Ziemi Szczecińskiej. 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Po słonecznych, upalnych wakacjach nadszedł czas, aby powrócić do szkoły. Uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne w dniu 3 września wzięli udział w uroczystym apelu.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca oficjalnie przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. Uroczyste zakończenie rokuw Szkole Podstawowej nr 28 zgromadziło całą społeczność szkolną. Pani dyrektor dokonała podsumowania roku szkolnego. Dowiedzieliśmy się, jak poszczególne klasy wypadły w nauce, którzy uczniowie z poszczególnych klas okazali się najlepsi i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Uroczystość uatrakcyjnił występ artystyczny przygotowany przez zespół wokalny pod opieką Pani Marzeny Śmiech. Na koniec Pani pedagog  życzyła nam wszystkim radosnych, pełnych przygód, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. 

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Nagrody Prezydenta

20 czerwca 2018 roku w auli I Liceum Ogólnokształcącego przy al. Piastów 12 w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla wybitnie uzdolnionych uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Miasto Szczecin. O godz. 9 rano stawili się razem ze swoimi rodzinami, nauczycielami, dyrektorami szkół. Aula pękała w szwach. Pierwsi gratulacje od prezydenta Piotra Krzystka odbierali uczniowie podstawówek, a wśród nich nasze  uczennice: 

  1. Karolina Stanioch
  2. Aleksandra Socha
  3. Zofia Jakubowska

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dzień Książki w naszej szkole

,,Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”

Antoine de Saint  Exupery

 

29 maja 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Książki. W tym dniu uczniowie klasy 5b i 4a przygotowali  adaptację teatralną książki Antoine de Saint  Exupery’ego pt. ,,Mały Książę’’.

PIERWSZA POMOC W KLASACH 4-6

Czy i jak możemy uratować życie drugiemu człowiekowi? – na to pytanie panie Małgorzata Pękalska i Mariola Skarbiesz starały się odpowiedzieć podczas zajęć z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

II Szczeciński Turniej Rowerowy

30 maja uczniowie klas czwartych wzięli udział w II Szczecińskim Turnieju Rowerowym.

Konkurs odbył się w SP nr 37. Rywalizacja szkolnych drużyn podzielona była na cztery etapy.

Kwietniowy wspomnień czar… IX Języka Niemieckiego Festiwal

W silnym ośmioosobowym składzie podstawówkowo- gimnazjalnym toczyliśmy bój o laur zwycięzcy w znajomości języka niemieckiego i wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.

Słońce, woda, las- znów nad Miedwie „pociągnęło” nas…

Pod szkołą była zbiórka,

na początku zebrała się nas czwórka.

Potem dołączyli inni

i już poczuliśmy się silni.