Start
images/1_p.jpg

Wydarzenia

Rok dla Niepodległej

W związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło rok szkolny 2017/2018 „Rokiem dla Niepodległej”.

Spotkanie klas IV-tych ze sztuką

Teatr od najdawniejszych czasów pełni rolę kulturową i wychowawczą, dlatego też w naszej szkole uczniowie już od najmłodszych klas uczestniczą w spektaklach teatralnych.

100 uczestników marszu na 100-lecie Niepodległości…

Przypadek? Rzeczywiście 10.11.18r. na Osiedlowym Marszu Niepodległości było 100 uczestników - uczniów naszej szkoły i mieszkańców. Prezentowaliśmy się bardzo pięknie…

Godzina dla Twojej miejscowości

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu ze  Szkoły Podstawowej nr 28  w Szczecinie kolejny raz uczestniczyli w akcji społecznej  "Godzina dla  Twojej miejscowości ".

Porządki na cmentarzu w Jezierzycach…

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły porządkowali cmentarz w Jezierzycach. W tym roku w akcji wzięło udział 22 uczniów pod opieką nauczycielek.

Rajd Chryzantema

Członkowie szkolnego koła SKKT w pięknej jesiennej atmosferze ruszyli z Osiedla Bukowego, szlakiem czarnym następnie niebieskim, do Jeziora Szmaragdowego. 

Wycieczka klas piątych

18 października pojechaliśmy na wycieczkę do Pomerania Fun Park - Kołobrzeg. Po przyjeździe do Kołobrzegu, przy ładnej i słonecznej pogodzie i pod opieką przewodnika, przeszliśmy spacerem po mieście i wzdłuż plaży.

ODBLASKI „NIESTRASZKI"

Nastała jesień, dni są coraz krótsze i warto zadbać o swoje bezpieczeństwo.

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ

Ziemia – to nasza planeta, o która każdy powinien dbać. Niestety często ją zanieczyszczamy, dlatego też uczniowie klasy 2a w słoneczny, jesienny dzień postanowili zrobić porządek na terenie przy szkole.

Rowerowe popołudnie nad Miedwiem

Cieszymy się, że rowery wracają do łask, świadczy o tym obecność 18 uczniów na wyprawie rowerowej nad Jezioro Miedwie. 

POKAZ TAŃCA SZKOŁY TAŃCA „SZCZEPAN”

We wrześniu uczniowie klas I-III wzięli udział w spotkaniu z pracownikami szkoły tańca „Szczepan”, podczas którego poznali niektóre style taneczne.

SZKOLNY TYDZIEŃ ZE SKAKANKAMI

W ostatnim tygodniu września podczas lekcji wychowania fizycznego uczniowie klas I-III ćwiczyli skoki na skakance.